Upravit stránku

Proč N.O.P.O.Z.M

  • zemědělská a komunální technika
  • kvalita ISO 9001:2001 
  • moderní konstrukční metody
  • výroba, prodej a opravy
  • kvalita prověřená zemědělskou velkovýrobou
  • kompletní sortiment
  • systém dodávek náhradních dílů

ČELNÍ ŠÍPOVÁ RADLICE

Radlice je určena k připojení do čelního hydraulického závěsu. Radlici je mmožné pomocí hadraulických válců z místa řidiče nastavit do tvaru šípu, ypsilon a natočit na pavou a levou stranu. Vyrábí se v pracovních šířkách 1,3 m, 1,6 m a 2m.


ZADNÍ OTOČNÁ RADLICE

Radlice je určena pro připojení do zadního hydraulického závěsu. Radlici je možné pomocí hydraulického válce plynule natáčet pro hrnutí sněhu na pravou a levou stranu. Rovněž je možné radlici otočit o 180° a pracovat s ní při jízdě vzad.Radlice se vyrábí s pracovním záběrem 1,3 m, 1,6 m a 2 m.


MULČOVAČ

Mulčovač travních porostů agregovaný za traktorem KIOTI CK 30 umožňuje dokonale rozdrtit travní porost na trvalých travních plochách, nebo rozdrcení pastevních zbytků. Tento mulčovač agregovaný s tímto traktorem je rovněž vhodný použít do sadů a vinic.


MULČOVACÍ ZAŘÍZENÍ SE SBĚREM

Mulčovačí stroj RTO umožňuje mulčování porostu, pokud je zásobník otevřený, nebo mulčování se sběrem do zásobníku ( 800 l).


LUČNÍ BRÁNY

Na dvoudílný nosič branových dílů s pracovním záběrem 1,8 m jsou zavěšeny dva díly lučních sekcí. Tyto sekce jsou určeny k udržování luk a pastvin. Tři řady smykových lišt urovnávají povrch pozemku a zadní hřebová sekce je určena k rozvláčení travního porostu.

Nosiče bran jsou vyráběny v mnoha pracovních záběrech a dnes je budete mít možnost všechny vidět. K nosičům je možné zavěsit jak luční sekce, tak hřebové brány a rovněž je nosič možné opatřit přední smykovou lištou.

HŘEBOVÉ BRÁNY

K dvoudílnému nosiči branových dílů jsou zavěšeny 3 hřebové brány. Nosič je opatřen přední smykovou lištou. Branové díly mají hmotnost 44 kg. Záběr stroje je 2, 7 m.Tento a předcházející stroj je především určen pro zemědělskou malovýrobu. Pokud jsou nosiče osazena lučními sekcemi, jsou vhodné pro údržbu parků a městské zeleně.


OBRACEČ A SHRNOVAČ

  Jedná se o velice výkonného pomocníka v zemědělské malovýrobě. Bez namontovaného dorazu stroj posečenou píci rozhazuje a obrací, pokud namontujeme boční doraz je se strojem možné nahrnovat zavadlou píci


SAZEČ BRAMBOR

Sazeč brambor  s miskovým sázecím ústrojím je vhodný pro sázení předklíčených brambor. Výhodo sazeče je šetrné zacházení s hlízou a velice malé poškození klíčků. Rozteč řádků je dle typu sazeče 62,5cm a 67 cm. Další typ sazeče pracuje se záběrem 70 cm a 75 cm. Do zásobníku můžeme rovněž podle typu sazeče umístit 300 kg nebo 180 kg hlíz. Závěs sazeče umožňuje agregaci s malotraktorem nebo s klasickým traktorem.


KULTIVÁTOR

Kultivátor s pracovním záběrem 1,4 a 1,6 mm je vhodný pro hloubkovou přípravu půdy. Rovněž může být použitý k narušení silně utužené půdy. Stroj je konstruován s různými pracovnimi záběry, aby ho bylo možné agregovat jak s kategorií malotraktoru, tak i s klasickými traktory. Rvněž je možné za kultivátor dodatečně namontova nosič 3 kusů hřebových bran nebo drobící válec.


TALÍŘOVÁ BRÁNA

Talířová brána s pracovním záběrem 1,8 m v agregaci s traktorem určena pro podmítku trniště po sklizni, nebo také pro údržbu sadů a vinohradů. Uspořádání talířů je do VÉ. Přední hřídel je osazen zubatými talíři, zadní hladkými talíři.  Zákazníkům jsme schopni nabídnout rovněž talířové brány s pracovním záběrem 1,4m. 1,6m, 2,2m. Talířové brány s větším záběrem předvedeme v dalších ukázkách.


NESENÝ PLUH

Dvojradličný nesený pluh je dalším strojem, který je naše společnost schopna nabídnout k agregaci za traktorem KIOTI. Pluh je také možné agregovat i za ostatními traktory se závěsem ISO 1. Pluh má pracovní záběr jedné radlice 30 cm, slupice je jištěna proti nárazu na překážku střižným šroubem. Pluh je rovněž možné podélně i příčně seřizovat


SKLÁPĚCÍ NÁVĚS

 Praktické využití při dopravě materiálu najde také tento třístranný sklápěcí návěs. Přívěs je vybaven nájezdovou brzdou KNOTT, která umožňuje maximální využití tahové síly traktoru.


ČELNÍ SNĚHOVÁ RADLICE

Traktor KIOTI CK 30 s čelní sněhovou radlicí a neseným sypačem. Radlice má pracovní záběr  od1,3 m do  2 m. Může být opatřena gomovým, nebo ocelovým břitem. Závěs radlice je normalizován pro veškeré traktory s čelním závěsem ISO 1. Natáčení radlice je prováděno hydraulicky z místa obsluhy. Traktory KIOTI mají v základní výbavě přední hydraulický dvoukruhový rozvaděč, proto je instalace radlice velice jednoduchá. Čelní hydraulický závěs je vlastní konstrukce firmy N.O.P.O.Z.M. Slatiňany. Zadní nesený sypač je určen k posypu pískem nebo solí. Objem zásobníku je 500 litrů. Sypač je poháňen zadním vývodovým hřídelem.


ZADNÍ SNĚHOVÁ RADLICE

 Radlici  s pracovním záběrem 1,8 mje možné podle přání zákazníka osadit gumovým nebo ocelovým břitem. V nabídce máme dva typy radlic. Pracovní záběr zůstává stejný, liší se jenom výška radlice. Pro místa s nižší sněhovou pokrývkou dodáváme radlici s výškou 540 mm, tam kde je sněhu více doporučujeme radlici  s výškou 720mm.