Upravit stránku

Profesionální stroje pro jarní přípravu půdy

Na jaře se půda především kypří, musí být dobře provzdušněná. Udržuje tak lépe vláhu a výživu pro kořeny rostlin. Poté je dobré půdu urovnat kultivátorem. Právě k urovnání využijete nesené a tažené smyky.

Klimatizace v traktoru zpříjemňuje zemědělcům práci

Klimatizace je už v dnešní době základním vybavením traktoru, které zemědělcům značně zpříjemňuje práci v horkých letních dnech. Když se traktoristy zeptáte, pravděpodobně vám řekne, že už si bez klimatizace v létě nedokáže svou práci ani představit. Kromě příjemného chlazení si ale klimatizováním můžete přivést i nepříjemné nachlazení.

Jak klimatizaci správně nastavit tak, aby vám přinášela co největší užitek?

Přivítejte jaro s kvalitní zemědělskou technikou

Už se těšíte, až příroda rozhodne a vy budete moct vyrazit na pole a připravovat  půdu k setí? Přivítejte jaro s kvalitní zemědělskou technikou. Nepochybujeme, že u nás si vyberete.

Naše zemědělské stroje tvoří širokou paletu nabídky, ve které jsou zastoupeny hlavně zemědělské stroje pro kvalitní přípravu půdy a podmítku. Vyberte si například ze smykových a talířových bran, kompaktorů, vyoravačů a sazečů bramborpluhůkypřičů půdycambridge válcůpůdních fréz a mnoha dalších výrobků.

Rádi vám s výběrem vhodného stroje poradíme. Prodejem naše služby nekončí. Zajistíme vám také pravidelný servis, generální údržbu i opravy. Zemědělství rozumíme a přesně víme, co mají stroje splňovat. 

Do nové sezóny s novým návěsem

Pokud už váš přívěs či návěs jeví známky opotřebování, objednejte ho k nám na generální prohlídku. Provádíme provozní a generální opravy, a dokonce zajistíme i STK. Pokud zjistíme, že by se oprava nevyplatila, vyrobíme vám novou nástavbu.

Buďte připraveni na zimu

Sněhové frézy a radlice z naší dílny vám budou v zimě spolehlivým pomocníkem při úklidu sněhu nejen z komunikací. Objevte také výhody „winter systemu“.

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.