Upravit stránku
14. 02. 2018Administrátor Julius

Už se těšíte, až příroda rozhodne a vy budete moct vyrazit na pole a připravovat  půdu k setí? Přivítejte jaro s kvalitní zemědělskou technikou. Nepochybujeme, že u nás si vyberete.

Naše zemědělské stroje tvoří širokou paletu nabídky, ve které jsou zastoupeny hlavně zemědělské stroje pro kvalitní přípravu půdy a podmítku. Vyberte si například ze smykových a talířových bran, kompaktorů, vyoravačů a sazečů bramborpluhůkypřičů půdycambridge válcůpůdních fréz a mnoha dalších výrobků.

Rádi vám s výběrem vhodného stroje poradíme. Prodejem naše služby nekončí. Zajistíme vám také pravidelný servis, generální údržbu i opravy. Zemědělství rozumíme a přesně víme, co mají stroje splňovat. 

Zemědělské stroje - smyky

Nesené brány, smykové brány, luční brány a tažené brány vyrábíme s pracovním záběrem od 4,5 m do 17 m. Všechny typy smyků jsou určeny k agregaci s hřebovými branami. Samotné smyky bez bran je možné použít k urovnání hrubé brázdy, například před pracovní operací kompaktoru.

Zemědělské stroje - talířové brány

Talířové brány nabízíme v neseném provedení se záběrem do 3,15 m. Talířové brány se záběrem 3,6 m - 6,1 m jsou v taženém provedení. Zemědělské stroje s menším pracovním záběrem jsou v široké míře rovněž používány k údržbě a kultivaci vinic a sadů.

Zemědělské stroje - Betakompakt

Kompaktory Betakompakt jsou zemědělské stroje s pracovním záběrem od 3 m do 8 m a s volitelným uspořádáním pracovních orgánů podle půdních podmínek nebo plodinové skladby. Kompaktory slouží ke zpracování lehkých, středních a těžkých půd. Mají toto uspořádání orgánů: těžká smyková lišta, drobící válec, šípové radličky, lehká smyková lišta, hřebové válce a na přání i zadní utužovací válec. Nabízíme také jarní verzi osazenou tzv. Gama hroty.

Jarní zemědělská technika

 • Talířové brány SHORTDISK
  Talířové brány SHORTDISK
 • Talířové brány Combidisk
  Talířové brány Combidisk
 • Kompaktor Betakompakt
  Kompaktor Betakompakt
 • Smyková brána SMYK PB 3-051
  Smyková brána SMYK PB 3-051