Upravit stránku

Potřebujete-li se rychle a snadně zbavit sněhové nadílky, využívejte čelní sněhové radlice. Čelní sněhové radlice se vyrábí s pracovním záběrem 2,5m a 3m. Radlice je určena pro přední hydraulický závěs ISO II. Pokud traktor není vybaven tímto závěsem je naše společnost schopna dodat závěs vlastní výroby.Tyto závěsy jsme schopni dodat prakticky na veškeré typy kolových traktorů.

Pracovní úhel radlice je možné nastavovat mechanicky, nebo na přání zákazníka hydraulicky z kabiny traktoru. U traktorů, které mají jeden hydraulický okruh jsme rovněž schopni velice levně vyřešit doplnění dalšího hydraulického okruhu, aby bylo možné radlici natáčet i zvedat z kabiny traktoru.

Radlici je možné rovněž dovybavit pojezdovými koly. Tyto kola doporučujeme hlavně u majitelů, kteří provádí zimní údržbu komunikací. Na radlici je možné montovat ocelový, nebo gumový břit. V základní výbavě je montován gumový břit. Tento břit je vhodný pro ůdržbu zámkové dlažby a asfaltu.

Z fotogalerie je patrné, že čelní radlici je možné agregovat i na čelní nakladačetraktorybagry traktorbagry. Pokud je v čelní hydraulice agregována sněhová radlice, rovněž doporučujeme využít zadní hydraulický závěs pro agregaci neseného sypače. Sypač má zásobník na 500 l soli, nebo suchého písku.

Technické údaje

NázevRS 250/P, RS300/P
Hmotnost390 kg
Pracovní šíře2500-3000 mm
Délka1300 mm
Max. zdvih –250 až +500 mm
Úhel natočení+ – 22o
Tažný prostředek50 kW

Cena radlic

RS 250/P bez DPH
RS 300/P bez DPH

Hydraulické natáčení radlice: bez DPH

Video čelní sněhové radlice RS 250/P

Fotogalerie čelní sněhové radlice RS 250/P a RS 300/P

  • ČELNÍ RADLICE S NESENÝM SYPAČEM
  • Čelní sněhová radlice určená pro traktorbagr
  • KOMPLETNÍ VÝBAVA SNĚHOVÉ RADLICE (POJEZDOVÁ KOLA, HYDRAULICKÉ NATÁČENÍ)
  • Čelní sněhová radlice včetně hydraulického naklápění a pojezdových kol, namontovaná pomocí čelního hydraulického závěsu N.O.P.O.Z.M.